O firmie

Jesteśmy firma rodzinną, a malowaniem proszkowym zajmujemy się już od 2003 roku.

Do tej pory współpracowaliśmy z różnymi firmami z branży metalowej, gdzie pomalowane przez nas detale wyjeżdzały na rynek niemiecki, francuski, austryjacki, słoweński, czeski czy angielski.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, radzimy sobie z trudnymi tematami, dzielimy się też wiedzą, pomagamy innym firmom oraz doradzamy w zakresie nakładania powłok, procesu technologicznego itp.

Nasi pracownicy mają długoletnie doświadcznie (ponad 15-letnie). Wszystkich zatrudniamy na umowę o pracę, są dobrze wykwalifikowani.

Miarą sukcesu naszej firmy są nasi pracownicy, bo potencjał tkwi właśnie w ludziach.

Naszym zadaniem jest stworzyć dobrą atmosferę, bo to ona nas wszystkich łączy.

Obecnie wyspecjalizowaliśmy się w malowaniu dużych gabarytów z branży samochodowej i w 80% wykonujemy usługi właśnie w tej dziedzinie. Współpracujemy wyłącznie z firmami. Zajmujemy się całymi seriami gabarytów, zwożonymi do nas, gdzie w efekcie dokonywany jest wyrób końcowy, estetyczny: jego malowanie, opisywanie i nitowanie tabliczek znamionowych.

Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pozwala nam na ciągły rozwój firmy i możliwość rozbudowy zakładu do 2022 r. o nową halę i powiększenie placu oraz zmodernizowanie całej linii lakierniczej.

Stawiamy na rozwój i innowację! Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy!